10m

SKI ČERTOVICA
/Ski In - Ski Out/

300m Ski cross-country trails
200m Cesta hrdinov SNP Tourist Highway
15km

Mýto Ski&Bike Park

25km

Srdiečko Chopok South

19km Natural swimming pool Krpáčovo

JESENNÝ ANTI-AGE POBYT - Zostaň mladý a zdravý!

 

Na tomto pobyte sa naučíte a dozviete: 

 • Ako účinne predchádzať ťažkostiam spojeným so starnutím
 • Čo robiť pre zachovanie mladistvého pocitu a vzhľadu 
 • Pilates cviky pre zdravý chrbát
 • Probiotická strava pre zdravú črevnú mikrobiotu
 • Tipy pre fit mozog 
 • Režimy obnovy a údržby tela 
 • Základné anti-age fytochemikálie 
JESENNÝ ANTI-AGE POBYT - Zostaň mladý a zdravý!

Ako na to?

Trávenie vplýva na celý zdravotný stav a tým aj na výzor človeka z hľadiska biologického veku. Správne držanie tela a flexibilná zdravá chrbtica ovplyvňuje tok energií, vnútorný pocit a celkový dojem z osoby človeka. Prostredníctvom Pilates vieme pomôcť správnemu tráveniu a dosiahnuť správne držanie tela.


Ako spomaliť starnutie mozgu? Všetko je v hlave! Spomalenie starnutia a dopad meditácie na mozog, v sofistikovanej prednáške od vedkyne svetového formátu, ako aj praktické nastavovanie mysle na mladistvý mindset. 

A ďalšie tipy, triky a biohacky všetko pre mladistvý vzhľad a na podporu optimalizácie zdravia, výkonu a odolnosti. 

V prípade priaznivého počasia nás čaká aj príjemná turistika s krásnymi výhľadmi.


 

Ako na to?

Lektori

Stanka Kováčiková

Stanka je kvalifikovaná výživová  terapeutka so špecializáciou na hormonálne zdravie a dlhovekosť. Tento odbor vyštudovala na College of Naturopathic Medicine v Londýne, kde si počas svojho pôsobenia doplnila svoje znalosti v oblasti zdravého varenia Natural Chef. Okrem toho je certifikovanou inštruktorkou Pilates. Pri práci s klientami skvele zužitkuje bakalárske vzdelanie z psychológie z University of London.

Vo voľnom čase sa venuje osobnému rozvoju, pobytu v prírode, herbalizmu a rada sa stretáva s priateľmi.

Anna Paul Hrabovská

Slovenská vedkyňa, ktorá pôsobila v USA a Francúzsku. Docentka farmakológie  na FaFUK a prednostka farmakológie na LF SZU, biochemička, neurovedkyňa skúmajúca funkcie nervového systému. 

Vo voľnom čase so svojím manželom americkým vedcom, dcérkou a psom radi chodia do prírody zbierať huby a bylinky a venujú sa rôznym outdoorovým športom.

O  jej poslednej práci sa môžete dočítať na https://uniba.sk/spravodajsky-portal/detail-aktuality/back_to_page/univerzita-komenskeho/article/slovenski-vedci-spojili-enzym-s-rizikom-umrtia-na-covid-19/

Tomáš Dang
Projektový manažér v IT, vegetarián, dlhoročný športovec venujúci sa capoeire a kalistenike, zanietený pre biohacking a oddaný optimalizácii výkonu, zdravia a odolnosti, spoluzakladateľ slovenskej pobočky britskej firmy vyrábajúcej špičkové výživové doplnky pre dlhovekosť a anti-age Do Not Age  www.donotage.sk

Katka Kontra

Katka vyštudovala Služby a Cestovný ruch na EU BA, čo zužitkuje pri práci zodpovednej  zástupkyne na Chate pod Sedlom. Už 20 rokov sa zaujíma o zdravý životný štýl, prírodnú kozmetiku, prírodnú a energetickú liečbu a absolvovala kurzy parfumérstva v Grasse, aromaterapie vo Viedni, Reiki, Theta healing a Reality Shifting na Slovensku a tvárovú jógu u Fumiko Takatsu. Vo voľnom čase pracuje na svojom osobnom rozvoji, cestuje a rada trávi čas s rodinou, priateľmi a v prírode.

Lektori

Obsah pobytu

 • naučíte sa uvoľňovacie a spevňovacie cviky pre pružnejšiu a pevnejšiu chrbticu, čo vám zároveň zaručí lepšie uvedomenie si a držanie svojho tela 
 • na praktickom workshope sa naučíte ako fermentovať potraviny a podporovať tak zdravú mikrobiotu v črevách a vyrobíte si vlastné poháriky
 • dozviete sa o najnovších trendoch a vedeckých poznatkoch zameraných na prevenciu ťažkostí spojených so starnutím (longevity science - dlhovekosť)
 • dozviete sa ako starne mozog a čo je možné robiť pre zachovanie skvelých kognitívnych funkcií do vysokého veku
 • spoznáte účinné anti-age techniky pre tvár 
 • vyrobíte si prírodný pleťový olejček pre váš typ pleti
 • naučíte sa ako si pozitívne programovať myseľ
   

Začiatok pobytu 10.11.2023 o 17.00hod, koniec 12.11. o cca 13.30 hod. Možnosť nastúpiť na pobyt aj skôr a stráviť piatkové dopoludnie turistikou.

Cena: 350 EUR zahŕňa plnú penziu, čajové občerstvenie, program pobytu uvedený vyššie, prírodný pleťový olejček, masážny kameň Gua-sha a študijné materiály. Ubytovanie je možné v rôznych kategóriách  izieb v cene 60 – 110 EUR/2 noci/osoba pri obsadenosti izby 2 osobami. Pri individuálnej obsadenosti podľa dohody. Kapacita 12 osôb.

Pre viac info píšte na:
katarina.kontra@gmail.com   alebo volajte  +421 905 186 770

Obsah pobytu