10 m SKI ČERTOVICA/
Ski In – Ski Out
300 m Bežkárske trate Čertovica
200 m Cesta hrdinov SNP Turistická magistrála
15 km Mýto Ski & Bike Park
25 km Srdiečko Chopok Juh
19 km Prírodné kúpalisko Krpáčovo

FIREMNÝ TEAMBUILDING V TATRANSKEJ PRÍRODE

Hľadáte miesto, ktoré svojou polohou a atmosférou dokáže povzbudiť váš kolektív k otvorenosti a spolupatričnosti? Tak ste tu správne. Najvyššie položené sedlo v Nízkych Tatrách, ponúka jedinečne tiché a pokojné prostredie a naša chata je pripravená byť základňou pre vaše spoločné aktivity a pobyt v prírode.

Výhodou chaty je jej unikátna poloha. Je ako stvorená pre nerušenú uzavretú spoločnosť a zároveň vyzýva k dobrodružným výletom po okolí a k ďalším aktivitám.

FIREMNÝ TEAMBUILDING V TATRANSKEJ PRÍRODE

NEZABUDNUTEĽNÉ MIESTO

Chata jenastavená ideálne pre 20 – 25 člennú skupinu. Celková kapacita je však až 36 lôžok aj prísteľkami. Ubytovanie ponuka rozdelenie do 3 rodinných dvoj izieb izieb, do 2 mezonetových izieb a troch turistických izieb. (pozrite si našu podstránku o ubytovaní)

S plne vybavenou kuchyňou a jedálňou sme pripravení zabezpečiť stravu podľa individuálnych požiadaviek. Chata ponúka veľkú spoločenskú miestnosť s kozubom a veľkým televízorom, audiosystém, biliardový stôl, šípky a spoločenské hry, bar s nápojmi a občerstvením, saunu a vonkajší altánok pre opekanie a grilovanie.

NEZABUDNUTEĽNÉ MIESTO

PROGRAM KTORÝ VÁS POSILNÍ

Čaro miesta ponúka nekonečné možnosti pre relax, zábavu aj seriózne tímové aktivity.
> Tiché horské prostredie Nízkych Tatier
> Veľa možností na túry a výlety do okolia
> Široká škála doplnkového programu na želanie
> Horské sedlo, ktorým prechádza najznámejšia turistická magistrála - Cesta hrdinov SNP
> Priestranná horská chata

V spolupráci s našími partnermi a sprievodcami vám vieme pripraviť program na mieru. Jednoducho sa nás spýtajte na ďalšie možnosti programu a aktivít na Chate pod Sedlom Čertovica.

Ponuka na stiahnutie (PDF)

PROGRAM KTORÝ VÁS POSILNÍ