KRAJ PLNÝ PRÍLEŽITOSTÍ

10 m SKI ČERTOVICA/
Ski In – Ski Out
300 m Bežkárske trate Čertovica
200 m Cesta hrdinov SNP Turistická magistrála
15 km Mýto Ski & Bike Park
25 km Srdiečko Chopok Juh
19 km Prírodné kúpalisko Krpáčovo

FIREMNÝ TEAMBUILDING V TATRANSKEJ PRÍRODE

Ak hľadáte miesto, ktoré svojou polohou a atmosférou dokáže povzbudiť váš kolektív k otvorenosti a spolupatričnosti tak ste tu správne. Najvyššie položené sedlo v Nízkych Tatrách, ponúka jedinečne tiché a pokojné prostredie a Chata pod sedlom Čertovica je pripravená byť vašou základňou na všetky spoločné aktivity a pobyt v prírode.

Výhodou chaty je jej unikátna poloha. Je ako stvorená pre nerušenú uzavretú spoločnosť a zároveň vyzýva k podnikaniu menej náročných výletov po okolí, ale aj náročnejších túr.

FIREMNÝ TEAMBUILDING V TATRANSKEJ PRÍRODE

NEZABUDNUTEĽNÉ MIESTO

Chata je stavaná ideálne pre 20 – 25 člennú skupinu. Ubytovanie ponuka rozdelenie
do rodinných izieb apartmánového typu 4+2
+3+3+3, do 2 mezonetových izieb 5+5
a dvoch turistických izieb 4
+4.

S plne vybavenou kuchyňou a jedálňou sme pripravení zabezpečiť stravu podľa individuálnych požiadaviek. Chata ponúka veľkú spoločenskú miestnosť s krbom a veľkým televízorom, audiosystém, biliardový stôl, šípky a spoločenské hry, bar s nápojmi a občerstvením, saunu a vonkajší altánok pre opekanie a grilovanie.

NEZABUDNUTEĽNÉ MIESTO

PROGRAM KTORÝ VÁS POSILNÍ

Čaro miesta ponúka nekonečné možnosti pre relax, zábavu aj seriózne tímové aktivity.
Objavné výlety po okolí ale aj výživné túry po dolinách a vrchoch národných parkov Nízke Tatry a Muránska planina.

V spolupráci s našími partnermi a sprievodcami vám ponúkame turistickú ochutnávku Cesty hrdinov SNP z Čertovice na Ďumbier, alebo z Čertovice k Útulni Andrejcová v Liptovskej Tepličke. Podľa výkonnosti, kratšie aj dlhšie bicyklové aj e-bikové výlety po cyklotrasách v širšom okolí. Horolezecký camp s výukou techniky lezenia a možnosťou vydať sa na jednoduchšie či náročnejšie steny v Nízkych Tatrách, so skúsenými  vodcami. Alebo sa nás jednoducho spýtajte na ďalšie možnosti programu a aktivít na Čertovici.

Ponuka na stiahnutie (PDF)

PROGRAM KTORÝ VÁS POSILNÍ